היצירה 27, מתחם הבורסה, רמת גן.

בואו לבקר במשרד שלנו!

ראשון-חמישי 9:00-17:00

מדוע השקעה בנכסים מניבים היא השקעה חכמה?

מדוע השקעה בנכסים מניבים היא השקעה חכמה?

השקעה בנכסים מניבים נחלקת לשני סוגים:

  • השקעה בנדל״ן מסחרי מניב

  • השקעה בנדל״ן למגורים מניב

יש הבדלים גדולים מאד בין שני סוגי ההשקעות: השקעה בנדל״ן למגורים, התשואה השנתית בדרך כלל נמוכה ועומדת על 2% עד 3%. זו תשואה שאינה אטרקטיבית לרוב המשקיעים ולכן, הסיבה העיקרית להשקעה מסוג זה היא ציפייה מצד המשקיעים לעלייה ריאלית בשווי הנכס.

לעומת זאת, בהשקעה בנכסים מסחריים מניבים, השיקול העיקרי של המשקיעים הינו התשואה השנתית או תזרים המזומנים החודשי והשיקול לעלייה ריאלית בשווי הנכס משני. השקעה בנכסים מניבים, בסביבת הריבית האפסית כיום, ניתן לצפות לתשואה שנתית מינימלית צמודת מדד של 6% לפחות ועד ל-8% תלוי במיקום הנכס, איכות השוכר, אורך חוזה השכירות והבטחונות.

יתר על כן, לאורך תקופה של 10 שנים לערך רוב הנכסים המסחריים- שטחי מסחר ומשרדים – גם יעלו מבחינת שווים הנכסי. מכאן, שהמשקיעים בנכסים מניבים יכולים להנות משני העולמות: גם תזרים מזומנים קבוע וגבוה יחסית וגם אפסייד בשווי הריאלי של הנכס בבעלותם.

יתרון משמעותי נוסף למשקיעים בנכסים מניבים מסחריים הוא חוזי השכירות שבדרך כלל ארוכים יותר מאשר בנדל״ן למגורים ודורשים הרבה פחות ״התעסקות״ ובזבוז זמן מצידם, כיוון שעניין תחזוקת המגדל נמצא באחריות חברת ניהול חיצונית. רוב חוזי השכירות הם על בסיס NNN שבו כל הוצאות האחזקה והביטוח הם על חשבונו של השוכר ובאחריותו.

השקעה בנדל״ן מסחרי מניב בטוחה וסולידית הרבה יותר מהשקעה בשוק המניות. לדוגמא, משקיעים במניות מסוימות שנסחרו בזמנו במדד ת״א 35, מדד המעוף, שאמור להכיל את 35 החברות הציבוריות החזקות ביותר במשק הפסידו כמעט את כל כספם. מספר דוגמאות בולטות לחברות שקרסו וגרמו להשמדת ערך עצומה הן: אפריקה ישראל, אלביט הדמיה ואי.די.בי השקעות שמחקו מיליארדים למשקיעים שלהם. בהשקעה חכמה בנדל״ן מניב, אין אפשרות להשמדת ערך אכזרית כל כך כמו בניירות ערך. גם בכלכלה גרועה ומקרטעת יש בידיי המשקיע נכס מוחשי. הקירות לא ייעלמו לגמרי…

מחשבון משכנתא

Sale Price
Down Payment
Term[Years]
Interest Rate in %
140 מ"ר משרד להשכרה פריים לוקיישן בלב תל אביב!!

להשכרה

משרד להשכרה בלב תל אביב ! רוטשילד, פריים לוקיישן, נוף לים ! 140 מ״ר מחולק ל 4 חד׳ + חד׳ ישיבות! כניסה מידית!!!! 110₪ למ״ר.

140 m2
180 מ"ר משרד להשכרה פריים לוקיישן במגדל WE היוקרתי!!

להשכרה

משרד להשכרה פריים לוקיישן! מגדל we היוקרתי, על דרך מנחם בגין תל אביב, מרחק הליכה לרכבת השלום ולרכבת הקלה, נגישות תחבורה ציבורית מצוינת 180 מ״ר משרד מהמם, רמת גמר גבוהה! תינתן האופציה לביצוע התאמות וחלוקה. 230₪ למ״ר! כניסה מידית!!!

180 m2

השוואה

אנו רוצים לשוחח איתך

אל תדחו, אל תמתינו
יש לנו מה להציע לכם!
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם.

Enter your keyword